Ubytování v Bechyni - Hotel u Draka

Pokoje jsou nově zrekonstruované a mají vlastní WC, sprchový kout, ledničku a televizi. Nabízíme apartmány, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje i možnosti přistýlek.

Ceny ubytování pro rok 2014

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc vč. snídaně.
Pokud se nejedná o léčebný pobyt, bude k uvedeným cenám připočtena DPH v zákonné výši.
Apartmán 2L 650 Kč přistýlka +200 Kč
Pokoj 2L 420 Kč
Pokoj 1L 680 Kč

Stravování v hotelu

Polopenze 200 Kč/os.
Plná penze 300 Kč/os.

Využijte jedinečné nabídky kvalitního ubytování v Bechyni za příznivé ceny. Pokoj je rezervován v den příjezdu do 17h , (pokud nebyl sjednán čas jiný).

Dle vyhlášky č. 4/2010 Městského úřadu v Bechyni a na jeho účet hradí hosté ve všech ubytovacích zařízeních v Bechyni následující poplatek:
● Sazba poplatku činí za osobu a každý i započatý den pobytu, není-li tento dnem příchodu, 15,- Kč.
● Sazba poplatku činí za osobu, je-li tato osoba poživatelem invalidního, vdovského, vdoveckého nebo starobního důchodu, který je jeho jediným zdrojem příjmu nebo poživatel sirotčího důchodu, za každý i započatý den pobytu, není-li tento dnem příchodu, 10,- Kč.
● Poplatku nepodléhají:
 • osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III. stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu a jejich průvodci
 • osoby mladší 18 let a starší 70 let nebo osoby, na které náležejí přídavky na děti (výchovné) anebo vojáci v základní službě a osoby, které vykonávají civilní službu